KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12894600

nr 1289 4600

Josef Öberg

(1890-1967), Sverige

Oljemålning, Utsikt från Nacka mot söder. Signerad. Olja på pannå, 31x38 cm

Josef (Jocke) Öberg, svensk bildkonstnär född 1890, död 1967.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 november 2019
kl 19:34:58

16/11 15:19:20 1      Vinnande bud

Josef Öberg

Läs mer om Josef Öberg